Kommenteeri

Energeetiline teadlikkus - ülitundliku inimese nr. 1 teema

Me teame, et kõik on ENERGIA. Aga kas me seda ka täielikult mõistame!? Mul võttis ikka omajagu aega, et aduda - jah, KÕIK ümbritsev on tõesti energia ja energiakogumid ehk egregorid. Eriti tugevalt tajuvad ja on mõjutatud energiatest ülitundlikud inimesed. Mida aeg edasi, seda rohkem tasub hakata suhtuma ümbritsevasse maailma energia seisukohast. Usun, et mõne aja pärast on enamus inimesi ülitundlikud.

Ükskõik, kuhu sa ei lähe või mida ei tee, puutud sa alati kokku teiste energiatega. Isegi metsas üksi jalutades oled sa seotud sealsete loomade, lindude ja taimede energiatega. 
Igal inimesel on talle iseloomulik energiajäljend. See võib mingil määral muutuda, oleneb sellest, kas oleme hetkel madalseisus või tunneme ennast õnnelikuna. Seda mõjutavad tugevalt kõik need inimesed, kes meid ümbritsevad kui ka kõik see, mida me tarbime (toit, kosmeetika, meedia, kursused jne).


Nii et tasub olla väga tähelepanelik ja endalt küsida ...

Kas see toit on mulle energeetiliselt kasulik?
Kas selle inimesega suhtlemine annab või võtab minult energiat?
Kas sellel kursusel käimine annab mulle uusi ja vajalikke teadmisi või ma toidan mõnda egregori enda kohalviibimisega?
Kas mu kodu on selline, et ma saan seal taastada oma energiat peale keerulist tööpäeva?
Kas sünnipäevaks saadud kingitused tulid puhtast südamest ja loovad mulle head energiat juurde? Jne.

Kuidas siis mõista ümbritsevat maailma paremini energia seisukohast ...

* Kõigepealt ole teadlik, et sind mõjutavad alati ja igal pool teised energiad.
* Hoia oma tähelepanu enamus ajast enda peal, mitte sellel, mis toimub väljaspool sind.
* Sinu energia kasvatab seda, kuhu su tähelepanu läheb ehk siis sinna, kuhu sa vaatad ja sellele, mida sa mõtled ja räägid.
* Alusta sellest, et hakka ennast jälgima, ole kui uurija :)

Mida sa tunned, kui astud uude kohvikusse, kas need letis olevad koogid/toidud "kõnetavad" sind?
Kuidas su keha reageerib, kui sa mõtled eesootavale kohtumisele või reisile?
Kas sa tunned ootamatult väsimust, jalad muutuvad raskeks, pea läheb "paksuks", külmavärinad jooksevad üle selja?
Millised mõtted tulevad justkui juhuslikult sinu pähe?

See kõik on enda energia tundma õppimise tee. 

Eraldi teema on suured energiakogumid ehk egregorid. Praegusel energeetiliselt aktiivsel ajal, kui meid ümbritsev energiaväli muutub järjest hõredamaks, mõjutavad meid veelgi rohkem kõikvõimalikud egregorid, millele ei oska alguses tähelepanu pöörata.

Egregor on inimeste poolt energiaga "toidetud" energiakogum. See võib olla loodud nii inimese (näiteks töökollektiiv, perekond, kodu) või ka mittemaise olendi poolt (näiteks mõni eriti jõuline spirituaalne liikumine/meetod).

Egregor võib olla nii hea kui ka halb, oleneb mis eesmärgil see on loodud ja millist energiat sinna panustatakse. Igal riigil, linnal, töökohal, majal, organisatsioonil, meetodil, gurul on oma egregor. Neid ei pea kartma, vaid olla teadlik nende olemasolust. Ja vastavalt sellele ennast hoidma või vajadusel sellest egregorist jõuliselt eralduma.

Kuna egregorid toituvad inimeste energiast, siis tasub olla valvas. Näiteks, kui sa töötad kuskil firmas, siis sa toidad enda energiaga selle firma egregori ja see on okey, sest sa saad vastu palka, muid hüvesid ja võimalust eneseväljenduseks. Kuid see kõik peab olema tasakaalus, kui sa tunned end väsinuna tööl olles või sealt tulles, siis järelikult sult võetakse/sa annad rohkem kui sa vastu saad. Ja see on siis juba sinu eluenergia, mis lekib. Alati peab andmine ja võtmine olema tasakaalus ning vabatahtlik. See on põhireegel egregoridega suhtlemisel.

Armas naine, hoia oma energiat, sest seda vajad sina ja sinu lapsed, sinu mees. Eluenergia on sinu suurim väärtus ja varandus!

Kui tunned, et vajad rohkem teadmisi ja oskusi enda energiat hallata ning energiamaailma tunnetada, oled oodatud nõustamisele.

Ülle

Lisa kommentaar

Email again: