Kommenteeri

Kutsu oma energia koju tagasi

Praegu tasub oma tähelepanu hoida võimalikult palju aega ENDA peal, ENDA sees.


Jälgida ennast, mida sa tunned seoses erinevate inimestega, erinevad kohad, söögid, asjad jne. Ja millised aistingud tekivad kehas: rõhumistunne, "sipelgad" jooksevad, iiveldus, pearinglus, raskus jalgades jne? Mida need just sinu jaoks tähendavad?

Mis tunne on hinges, südames - raske, kerge, imelik? Kellega koos olla on rõõm ja kergus ning mis inimesega on tunne nagu oleks teinud rasket, füüsilist tööd.

Mis mõtted jooksevad pähe? Kas tulevad vastused sind huvitavatele küsimustele ka suvalise inimese pealtkuuldud jutust, välireklaamist, filmist jne?

Kuna oleme liikumas uude ajastusse, siis tuleb olla järjest tähelepanelikum, kus me liigume, kellega suhtleme, mis annab meile energiat juurde ja mis võtab. Niimoodi ennast järk-järgult paremini tundma õppides, saad aru, mis on sulle hea ja kasulik.

Endale tähelepanu pöörates jääb su energia sinu juurde. Kohe kui sa mõtled kellegi teise peale, siis ta saab sinult signaali ja teil tekib ühendus ning automaatselt ka energiavahetus. Sa ju soovid seda!?


Lisa kommentaar

Email again: