Mina olen Ülle. Olen ülitundlik inimene, kogemusnõustaja ja intuitiivne terapeut. Psühholoogia on mind alati huvitanud, kuigi olen lõpetanud Tartu Ülikoolis majandusteaduskonna. Eriti huvitab mind inimese alateadvus ja seal toimuvad protsessid.

Olen töötanud erinevatel ametikohtadel, põhiliselt kaubanduse valdkonnas: ostu- ja müügijuhina, keskastmejuhina. Kuna pean väga lugu puhtast toidust, siis asutasin firma, mis tegeles ökotoiduainete maaletoomisega. Olin õnnelik, et sain ühendada meelisvaldkonna tööga. Kuid vajadus ülitundliku inimesena endast alati maksimum anda ja mitte osata puhata, viis hoopis läbipõlemiseni. See pani mind rohkem mõtlema ülitundlikuks inimeseks olemisele ja elule üldse.

Pikaajaline huvi enesearengu ja vaimse maailma vastu on mind toonud siia, kus ma praegu olen. Lisaks ülitundlike inimeste nõustamisele pakub mulle huvi uskumuste teema ja nende muutmine. Alateadlike protsesside mõju meie igapäevaelule on väga suur. Sa võid anda endast parima - olla töökas, sihikindel ja andekas, kuid ikka mitte saavutada soovitud tulemust. Miks küll!? Vastus peitub alateadvuse sügavustes ja sõltub sellest, mis sinna on salvestunud. Õnneks on olemas meetodid, millega saab muuta negatiivseid ja piiravaid uskumusi ning mustreid.

Soovin, et inimesed oleksid rohkem teadlikumad oma erilisusest ja sellest, mis nende alateadvuses toimub. See võimaldab saavutada iseendaga parema kontakti ja elust rohkem rõõmu tunda. Minu jaoks oli väga oluline tundma õppida enda ülitundlikkust ja sensitiivsust. Peale seda läksid paljud mosaiigitükid iseenesest paika - ma mõistsin, miks ma lapsepõlves end üksiku ja teistsugusena tundsin, miks tajusin kooliajal, et ei suuda ega taha olla selline nagu teised ja palju muud huvitavat. Nüüd mõistan end paremini - olen ülitundlik inimene, kes samas vajab uusi elamusi ja väljakutseid.

Läbitud koolitused ja kursused

Konstellatsioonide töötuba Süsteemsed dünaamikad suguvõsas (Susane Sciarresi Argentiinast, august 2022)
Konstellatsioonide töötuba Lähisuhted (Joan Corbalan Hispaaniast, juuni 2022)
Konstellatsioonide seminar (Stephan Hausner Saksamaalt, august 2021)
Methodraie Enesearengu kursus (jaan-dets 2019)
Kogemusnõustaja koolitus (Avitus Arengukeskus, 2016-2017 a. riiklik kutsetunnistus nr. 1716 )
META-EFT Emotional Freedom Techniques 1.aste (Kreet Rosin, 2017)
EFT tehnikad (Kaia-Kaire Hunt, 2016)
Reiki 1. ja 2. aste  (Kreet Rosin, 2016)
PSYCH-K meetod (Iris Nordstrand Giske Norrast, 2010)
Gestaltpsühholoogia (Kadrioru Koolituskeskus, 1994-1997)
Psühholoogia algkursus (Tartu Ülikool, Aleksander Pulver, 1991)

Lisaks olen aastate jooksul tutvunud ka teiste huvitavate meetoditega - vabastav hingamine, psühhodraama, meditatsioonid, Rännaku meetod, 5 rütmi tants.