Saame tuttavaks

Tere! Mina olen Ülle. Ülitundlik inimene. Nüüdseks ka kogemusnõustaja ja terapeut. Psühholoogia on mind alati huvitanud, kuigi olen lõpetanud Tartu Ülikoolis majandusteaduskonna. Eriti huvitab mind inimese sisemaailm - tema emotsioonid ja uskumused. Olen töötanud erinevatel töökohtadel, nii kaubanduse kui ka sisekujunduse valdkonnas: ostu- ja müügijuhina, keskastmejuhina. Kuna pean lugu tervislikust ja puhtast toidust, siis peale palgatööst loobumist asutasin firma, mis tegeles ökotoiduainete maaletoomisega. Olin õnnelik, et sain ühendada lemmikala tööga. Kuid vajadus ülitundliku inimesena endast alati maksimum anda ja mitte osata puhata, viis hoopis läbipõlemiseni. See pani mind rohkem mõtlema ülitundlikuks inimeseks olemisele ja elule üldse. Ning suunas keskenduma inimese alateadvuse tundmaõppimisele.

Pikaajaline huvi isikliku arengu ja vaimse maailma vastu on mind toonud siia, kus ma praegu olen. Lisaks ülitundliku inimese teemale pakuvad mulle huvi uskumused ja nende muutmine. Alateadlike protsesside mõju meie elule on tohutu. Ma võin anda endast parima - olla töökas, sihikindel, andekas, kuid ikka mitte saavutada soovitud tulemust. Miks küll!? Vastus peitub meie alateadvuse sügavustes ja sõltub sellest, mis sinna on salvestunud. Õnneks on olemas meetodid, millega saab muuta negatiivseid ja piiravaid uskumusi. Peale uskumuse muutmist tundub isegi imelik, kas ma tõesti kunagi arvasin teisiti!? 

Soovin, et inimesed oleksid rohkem teadlikumad oma erilisusest ja sellest, mis nende alateadvuses toimub. See võimaldab saavutada iseendaga parema kontakti ja elust rohkem rõõmu tunda. Minu jaoks oli väga oluline teada saada enda ülitundlikkusest. Peale seda läksid paljud mosaiigitükid iseenesest paika - ma mõistsin, miks ma lapsepõlves end üksikuna tundsin, miks tajusin kooliajal, et ei suuda ega taha olla selline nagu teised ja palju muud huvitavat. Nüüd mõistan end paremini - olen ülitundlik inimene, kes samas vajab uusi elamusi ja väljakutseid.

Läbitud koolitused ja kursused


Methodraie Enesearengu kursus (jaan-dets 2019)
Kogemusnõustaja koolitus (Avitus Arengukeskus, 2016-2017 riiklik kutsetunnistus nr. 1716 ) 
META-EFT Emotional Freedom Techniques 1.aste (Kreet Rosin, 2017)
EFT tehnikad (Kaia-Kaire Hunt, 2016)
Reiki 1. ja 2. aste  (Kreet Rosin, 2016)
PSYCH-K meetod (Iris Nordstrand Giske Norrast, 2010)
Gestaltpsühholoogia (Kadrioru Koolituskeskus, 1994-1997)
Psühholoogia algkursus (Tartu Ülikool, Aleksander Pulver, 1991)

Lisaks olen aastate jooksul tutvunud ka teiste huvitavate meetoditega - perekonstellatsioon, vabastav hingamine, psühhodraama, meditatsioonid, Rännaku meetod, 5 rütmi tants.