Olen Sinu jaoks olemas, kui vajad abi, et oma eluteel kulgemist sujuvamaks muuta. Olles ise läbi käinud pika tee enesearengu rajal ning tuttav vaimses maailmas toimuvaga, saan Sulle jagada oma teadmisi ja kogemusi sel põneval teekonnal.

Me kõik oleme oma elu vägevad loojad.

Kui ainult saaksime olla vabad oma elu loomises ja mitte takerduda vanadesse mustritesse, mis võib-olla ei kuulugi üldse meile. Iga piirav uskumus on ju tegelikult energia, mis loob meie elu meist sõltumata. Kui vabastada piirav uskumus oma süsteemist, siis saame elujõudu juurde.

Muutuste teraapia - alateadlikud mustrid ja uskumused 

Kui oled mõne murega hädas - tunned seisakut tööelus, lähisuhted ei taha õnnestuda, siis tasub üle vaadata alateadlikud mustrid ehk uskumused. Mõned neist võivad olla suureks takistuseks eesmärkide saavutamisel. Meie kõigi alateadvuses on salvestunud piiravad uskumused, mis on pärit, kas enda lapsepõlvest, esivanemate poolt põlvest põlve edasi antud või hoopis eelmistest eludest - saan aidata sul neid takistusi eemaldada. Neid on võimalik energeetiliselt ringi muuta ja nii saad endale luua kergemat ning toredamat elu. Vajaliku uskumuse kiiremaks kätte leidmiseks kasutan kanaldamist ehk info lugemist kliendi energiaväljast. 

Samuti kasutan oma teraapiatöös konstellatsioonimeetodit, seda siis kui on tegemist uskumustega, mis kanduvad edasi suguvõsaliini pidi. Konstellatsiooni teooria tundmine annab avarama pildi - nii saame näha enda seotust esiemade ja -isade annete ning võimetega kui ka seotust nende traumade ja keeruliste elusaatustega. 

Teraapiaseanss: 2 tundi / 75 eur
Teraapiaseanss videokõne vahendusel: 1,5 tundi / 55 eur

Võimalik pakkuda ka laupäevaseid teraapiaaegu.

Loe rohkem teraapiast

Ülitundliku inimese nõustamise seanss

Saan Sind aidata, kui soovid rohkem teada ülitundlikkusest, miks sa tajud maailma ja inimesi teisiti. Kuidas on võimalik ülitundlikkust edasi arendada sensitiivsuseks? Võib olla on Sinu ärevushäired ja paanikahood tingitud hoopis sellest, et oled sündinud ülitundliku inimesena? Või sa tahad teada, kas su laps on ülitundlik ja kuidas teda aidata? Oled oodatud nõustamisele.

Loe rohkem Ülitundliku inimese  nõustamisseansist

Nõustamise seanss: 1 tund / 55 eur      
Nõustamine videokõne vahendusel: 1 tund / 45 eur

Oled südamest oodatud! 
Ülle 

NB! Juhul kui sa ei teata registreeritud seansist loobumisest ette vähemalt 24 tundi, tuleb sul tasuda 50% seansi tasust.