Loengud ja töötoad

Lisaks personaalseanssidele korraldan loenguid, seminare ja töötube - just selliseid, mis mind ennast kõnetavad ja huvi pakuvad. Oma armsas stuudios soovin luua ja hoida puhta ning kõrge energiaga ruumi, et tagada kõikidele osalejatele meeldiv olemine.

Oled Meelestuudiosse südamest oodatud!

Sündmused tulekul

 

Makramee töötuba.
Seinakaunistus

Neljapäev, 27. jaanuar 2022

kell 17.30-20.30

DSCF1286_edited.jpg

Makramee tehnika on nööride sõlmimise tehnika, millega on võimalik valmistada erinevaid seinakaunistusi, lillepoti ümbriseid, kardinaid, kiike, vaipu jne.

Töötoas sõlmib igaüks endale, juhendaja näpunäidete järgi, valmis ühe kauni makrameetehnikas seinaehte.

Täpselt sellise nagu pildil on näha.

Selle seinaehte valmistamise käigus õpime selgeks makramee põhisõlmed, sõlmimistehnika lihtsamad võtted. Samuti räägime erinevatest nööridest ja anname nippe.

Töötuba juhendab Hedy Johanson. Ta on Makrameepesa nime all sõlmimistehnikaga tegelenud paar aastat ja oskab rääkida sõlmedest, nööridest ja töövõtetest. Hedy on ka juunis ilmunud "Makramee" raamatu autor ja seda on võimalik ka kohapeal soetada (hind 20 eur, arveldamine sularahas).

Osalustasu: 40 eur (tasumine kohapeal)
Hind sisaldab kõiki materjale ja juhendamist. Kaasa võta käärid ja mõõdulint.

 

Palun kindlasti eelregistreerida, kuna ruumi suurus määrab osalejate arvu - tegemist on väikse grupiga.​​

Registreerumiseks kasuta nuppu Registreeru sündmusele või kirjuta yllekovin@meelestuudio.ee 

Töötoas saad teadlikumaks organisatsiooni mõjutavatest süsteemsetest aspektidest, leida uusi lahendusi firma arengu toetamiseks või enda isiklikul tööalasel arenguteel.

Konstellatsioonimeetodit saab kasutada ka organisatsioonis toimuvate protsesside mõistmiseks. Konstellatsioon ehk süsteemne paigutus on nagu elav kaart selle kohta, mis olukorras vaadeldav süsteem hetkel on.

Organisatsiooni konstellatsiooni võib nimetada ka muutuste juhtimise simulatsiooniks, sest nähtavale ilmuv info võimaldab teha koheselt vajalikke otsuseid. On olemas terve rida põhjuseid ja mustreid, mis mõjutavad süsteemsete põhimõtete elujõulist toimimist.

Töötoas käsitleme lähemalt kolme põhimõtet, mis on aluseks igale süsteemile, olgu see suur organisatsioon või väikeettevõte. Neid teades ja kasutades saame nii tööalast kui ka enda isiklikku elu teadlikumalt juhtida.

Praktilises osas teeme harjutusi, mis aitavad nende põhimõtetega lähemalt tutvuda. Samuti on võimalik testida erinevaid valikuid (uued tooted/teenused, uued turud, uued lähenemised jne). Seega aitab konstellatsioon edukalt tegeleda nii olemasolevate probleemide ja väljakutsetega kui ka testida uusi kontseptsioone enne nende elluviimist.

Läbiviija Asko Talu - mentor, ettevõtja, kes kasutab süsteemseid põhimõtteid alates 2012 aastast enda ettevõtmistes ning toetab ja julgustab nende kasutamist ka oma klientide organisatsioonides.

Osalustasu: 35 eur (tasumine kohapeal)
Võimalus tasuda ka ülekandega arve alusel.

Palun kindlasti eelregistreerida, kuna ruumi suurus määrab osalejate arvu - tegemist on väikese grupiga.​​

Registreerumiseks kasuta nuppu Registreeru sündmusele või kirjuta yllekovin@meelestuudio.ee 

Konstellatsiooni töötuba. Organisatsioon kui süsteem

Neljapäev, 3. veebruar 2022

kell 18.00-21.00

Asko istub.jpg
 
 

 Šamaan Kotkasule rännak. Jookseme koos huntidega
 

Neljapäeval, 10. veebruar 2022

kell 18.00-22.00

Piirisild.jpg

See õhtu on täis maagiat, jõudu ja hunte!


Räägime natuke hingest, vaimust ja kehast ning tegeleme enese tõelise minaga ühenduse saamisega. Kuidas saame oma eluenergiat taastada ja võimendada.


Seekordne trummirännak on väga eriline seetõttu, et rännakul saadavad meid hundid. Ja just sina saad olla sel õhtul üks nende hulgast ning joosta koos karjaga. Hundirännak on ka tervist jõustav ning energiat andev. 


Hunt kui väeloom võib olla heaks õpetajaks ja juhendajaks. Aitab sul leida tasakaalu ja seada piire. Samuti aitab kaitsta juba loodut, võimaldab õppida kõigest ja kõigist. Õpetab ka elu kergemalt võtma.

Rännaku ajal tegeletakse iga inimesega ka eraldi ning tasakaalustatakse just seda, mis Sulle on vajalik ja tähtis tol hetkel.

Sel teekonnal võid kohata lisaks teisi väeloomi, end tervendada või lihtsalt olla väga sügavas lõõgastuses.

Läbiviija: šamaan Evald Piirisild, hingenimega Kotkasulg.

Osalustasu: 35 eur (tasumine kohapeal)

Palun kindlasti eelregistreerida, kuna ruumi suurus määrab osalejate arvu - tegemist on väikese grupiga.

Registreerumiseks kasuta nuppu Registreeru sündmusele või kirjuta yllekovin@meelestuudio.ee 

Võtame vaatluse alla Tiigriaastal toimuvad suured ja sügavad protsessid. Antakse avaram plaan toimuva taga ja räägime, mida meilt oodatakse selle Totaalse Muutumise perioodil.

Käimas on Saturni Uraani kvadraat (jõuline pingeaspekt), mis samadest märkidest toimus viimati aastal 1522. Need kaks planeeti loovad ühiskonna arenguks justkui uue vormi, uutmoodi tasakaalu piirangute ja vabaduste vahel.

Uraan kannab energiat, mis on revolutsiooniliste muutuste põhjustaja, vabama elukorralduse, uusimate tehnoloogiliste lahenduste ja ootamatute sündmuste katalüsaator. Eelkõige on tegemist teadvuse tasandi muutumisega.

Saturni energia on vastupidine, seotud püsivate struktuuride, võimu- ja riigiaparatuuriga,  kontrollorganitega, raamide ja reeglitega. Sageli väljendub Saturni energia meie elus hirmuna ja sellest tuleneva vajadusega kaitse järele. Kõige olulisem on, et Saturn toob alati isikliku valiku ja vastutuse testid.

Need kaks planeeti loovad ühiskonna arenguks justkui uue vormi, uutmoodi tasakaalu piirangute ja vabaduste vahel. Parim võimalus nende energiatega koostööks on usaldus ja muutuste võimaldamine.

Õpime läbi elu seda kuidas kõik energiad voolama saada ja teemaks on ikka unikaalsus ning terviklikkus. Küsimused on oodatud.

Kui on soovi saada oma sünnikaarti, siis saada oma sünniandmed (kuupäev, kuu, aasta, kellaaeg ja sünnikoht). Kaarte seekord me ükshaaval vaatama ei hakka. (Prinditud sünnikaart koos Tiigriaasta seisudega vabatahtliku annetuse eest 3-5 eur)

Läbiviija: Anu Kallavus, tegeleb astroloogiaga alates aastast 1985, esoteerilise astroloogia õpingud 1999. aastal. Teejuhiks ja avardajaks on olnud Michael Robbins. Teeb astroloogilisi konsultatsioone ja annab seminare.

Anu Kallavus saates Puuduta  mind 

https://www.youtube.com/watch?v=MP1lgiD0f24&t=805s Väga hea kuulamine.

Osalustasu: 30 eur (tasumine kohapeal)

Palun kindlasti eelregistreerida, kuna ruumi suurus määrab osalejate arvu - tegemist on väikese grupiga.​​

Registreerumiseks kasuta nuppu Registreeru sündmusele või kirjuta yllekovin@meelestuudio.ee 

Astroloog Anu Kallavus. Aasta 2022 ja mitte ainult

Kolmapäev, 16.veebruar 2022

kell 18.00 - 21.00

Anu Kallavus.jpg
 

Mai Väljataga loeng.
Uued energiad

Neljapäev, 3. märts 2022

kell 17.30 - 20.30

Ma Väljataga2.jpg

Vestlusõhtul tuleb juttu 2022 aasta energiatest. Mis muutusi on oodata ja kuidas me saaksime nendega paremini kohaneda. Kui palju saab igaüks ise oma elu ja saatust kujundada?

Maailm me ümber muutub ja meie paratamatult koos sellega. Me muutume tundlikumaks ning avanevad uued võimed ja varjatud anded.

Teemad, millest räägitakse on just need, mis on kohalolijatele kõige olulisemad ning vastatud saavad ka osalejate küsimused.

Õhtu lõpetame regressiooniga eelmistesse eludesse. Iga inimene saab teha taotluse - näiteks, et soovib näha, kas talle hetkel kõige rohkem muret valmistav probleem on seotud mõne tema eelmise eluga. Või kui mõni teine teema huvitab osalejaid rohkem, siis teeme just selle.

Uuel aastal ka veidi uutmoodi - tee joomine on enne loengut, ootame Sind alates 17.30st. Mai on ka kohal - naudime mõnusat vaba olemist. Loenguosa algab ikka 18.00.

Teeme ka loenguosast lindistuse, mida on võimalik hiljem soovijatel soetada (15 eur). 

Osalustasu: 25 eur (tasumine kohapeal)

Palun kindlasti eelregistreerida, kuna ruumi suurus määrab osalejate arvu - tegemist on väikese grupiga.​​

Registreerumiseks kasuta nuppu Registreeru sündmusele või kirjuta yllekovin@meelestuudio.ee