Loengud ja töötoad

Lisaks personaalseanssidele korraldan loenguid, seminare ja töötube - just selliseid, mis mind ennast kõnetavad ja huvi pakuvad. Oma armsas stuudios soovin luua ja hoida puhta ning kõrge energiaga ruumi, et tagada kõikidele osalejatele meeldiv olemine.

Oled Meelestuudiosse südamest oodatud!

Sündmused tulekul

Šamaan Heli Ayera. Suguvõsa mustrite mõju paarisuhtele

Neljapäeval, 23.september 2021

kell 18.00-21.00

Vestlusringis räägime suguvõsa mustritest ja esivanemate olulisest rollist meie saatuses. Meid võivad mõjutada kuni seitsme eelneva põlvkonna saatused - nende läbielamised, mured ja unistused.

Abielludes ja järeletulijaid saades, saavad ühendatud ka nende suguvõsad, mis võivad olla väga erinevad. Mis on neil teineteisele anda ja mida võtta? Kas uus liige võetakse heameelega vastu või loetakse ta mitte sobivaks?

Kas tõesti võivad lahkunud hinged meie suguvõsast meid mõjutada? Kuidas toimuvad suguvõsas karmalise energia ülekanded ja mida saab teha nende  tasakaalustamiseks.

Heli Ayeraga kujuneb vestlusõhtu vastavalt kohale tulnud inimeste küsimustele. Tal on alati tuua palju elulisi näiteid, mis teeb kuulamise nii põnevaks.

Heli Ayera on valge šamaan, pühitsetud Avaloni preestrinna ja Wicca nõid. Korraldab ka Avaloni Jumalannade ehk Keldi Maanõia õpetuste kursust, mis algab juba septembris.

 

Osalustasu: 30 eur (tasumine kohapeal)
Teeme ka tee- ja küpsisepausi.​

 

Palun kindlasti eelregistreerida, kuna ruumi suurus määrab osalejate arvu - tegemist on väikse grupiga.​​

Registreerumiseks kirjuta yllekovin@meelestuudio.ee või kasuta Registreeru sündmusele nuppu.

 
 

Šamaan Evald Piirisild viib läbi rituaali, kus on võimalus puhastada oma suguvõsa naisliini. Tihti näeme eludes korduvaid suguvõsa mustreid. Tütar kordab oma ema saatust ja haigusi, see omakorda on sarnane vanaemale. Tundub, et muster justkui antakse põlvest põlve edasi, kuid see ei pea nii olema.

Igaüks tahab elada oma unikaalset elu, teha valikuid vastavalt oma tõekspidamistele. Rituaalis ühendatakse enda sees peidus oleva väeka ürgnaise ja tänapäeva naise liinid, et oleks võimalus luua oma kordumatu elulugu. Seda on võimalik teha alles siis, kui on maha jäetud oma esivanemate taak ja ei korrata enam nende valikuid.

Puhastusrituaalile järgneb šamaanirännak enda sisemaailma. Sellel teekonnal võid kohata oma väeloomi, saada uusi taipamisi, puhastuda mittevajalikust või siis lihtsalt olla väga sügavas lõõgastuses.

Rännakut viib läbi šamaan Evald Piirisild, hingenimega Kotkasulg.

Osalustasu: 30 eur (tasumine kohapeal)


Võta palun kaasa peopesa suurune, ilma mustrita klaaskauss rituaali läbiviimiseks.

Palun kindlasti eelregistreerida, kuna ruumi suurus määrab osalejate arvu - tegemist on väikese grupiga.

Registreerumiseks kirjuta yllekovin@meelestuudio.ee või kasuta Registreeru sündmusele nuppu.

Šamaanirännak. Peremustrite sulatamine

Teisipäeval, 28.september 2021

kell 18.00-21.00