Individuaalseansid

Olen Sinu jaoks olemas, kui vajad abi, et oma eluteed sujuvamaks muuta. Olles ise käinud läbi pika tee enesearengu rajal ning tuttav vaimses maailmas toimuvaga, saan Sulle jagada oma teadmisi ja kogemusi sel põneval teekonnal. Kasutan ainult neid meetodeid, kus olen näinud häid tulemusi nii enda kui ka klientidega tööd tehes. ME KÕIK OLEME VÄGEVAD OMA ELU LOOJAD. Kui ainult saaksime olla vabad oma loomises ja mitte takerduda vanadesse mustritesse, mis võib-olla ei kuulugi üldse meile. Iga piirav uskumus on ju tegelikult energia, mis loob meie elu meist sõltumata.

20220119_194822.jpg

Hoian Sinu jaoks ruumi ja aega! 

 

 

Kuidas leida endale sobiv terapeut? Tunneta - loe kodulehe tekste, vaata pilte, vaata inimese silmi - mis tunne tuleb? Kui soovid, võid mulle ka teha telefonikõne, et saada paremini aru, kas minu suhtlemise stiil ja energia sobivad sulle. Ootan sind Ülitundliku inimese nõustamisele või Alateadlike uskumuste muutmise teraapiaseansile.

Saan Sind aidata, kui soovid rohkem teada ülitundlikkusest, miks me tajume maailma ja inimesi teisiti? Kuidas on võimalik ülitundlikkust edasi arendada sensitiivsuseks? Võib olla on Sinu ärevushäired tingitud hoopis sellest, et oled sündinud ülitundliku inimesena? Või kui tahad teada, kas su laps on ülitundlik? Ja kuidas teda aidata? Oled oodatud nõustamisele.

Nõustamise seanss: 50 eur/ 1 tund              

Kui oled mõne murega hädas - tunned seisakut tööelus, lähisuhted ei taha õnnestuda, siis tasub üle vaadata alateadlikud mustrid ehk uskumused. Mõned neist võivad olla suureks takistuseks eesmärkide saavutamisel. Meie kõigi alateadvuses on salvestunud piiravad uskumused, mis on pärit, kas me enda lapsepõlvest, esivanemate poolt põlvest põlve edasi antud või hoopis eelmistest eludest. Saan aidata sul neid takistusi eemaldada. Neid on võimalik energeetiliselt ringi muuta ja nii saad endale luua kergemat ning toredamat elu. Vajaliku uskumuse kiiremaks kätteleidmiseks kasutan kanaldamist ehk info lugemist energiaväljast. 

Teraapiaseanss: 70 eur/ 1,5- 2 tundi

NB! Juhul kui sa ei teata registreeritud seansist loobumisest ette vähemalt 24 tundi, tuleb sul tasuda 50% seansi tasust.