Meie igapäevast elu kujundavad sisemised uskumused, mõttemustrid ja kogemused. Tihti on alateadvuses peidus piiravad programmid ja energiad, mis on pärit kas lapsepõlvest, esivanemate poolt põlvest põlve edasi antud või hoopis eelmistest eludest. Need võivad takistada unistuste ja eesmärkide täitumist. Aitan sul neist piirangutest teadlikuks saada, alles siis saab neid ringi muuta ja vabastada.

Oled oodatud teraapiasse kui

- sinu eesmärgid ei täitu, kuigi tunned, et annad endast parima 
- sa ei mõista, miks sa tunned end halvasti 

- sul on raske teha oma elus otsuseid 
- tunned ärevust, hirmu, leina, masendust, üksindust, pikaajalist kurbust
- koged paanikahooge või läbipõlemist

- tunned end ebakindlalt ja väärtusetuna


Teraapiaseansil on võimalik:
- alateadlike mustrite ja uskumuste muutmine
- lapsepõlve hingehaavade tervendamine
- suguvõsa mustrite vabastamine
- rännak eelmistesse eludesse
- energeetiline korrastamine 
- info lugemine kliendi energiaväljast
- ülitundlikkuse kaardistamine 
- tundliku ja sensitiivse lapse toetamine 

Loon ruumis toetava energia, kus tervendamist vajavad kohad tulevad esile ja soovitud muutused saavad toimuda. 

Teraapiaseanss sobib väga hästi ka ülitundlikule inimesele.
Loe ka klientide tagasisidet

UUS TEENUS!
Ettevõtlusalane nõustamine - kui sa oled väike- või mikroettevõtte omanik ja koged raskusi oma äri arendamisel, siis oled oodatud tegema oma firmale mandalat. 
Firma mandala loomine tähendab, et kõige pealt arutame läbi kõik praktilise poolega seotud küsimused - toode, kliendid, töötajad, sissetulek, asukoht, ruumid. Leiame koos parimaid lahendusi kasutades erinevaid tehnikaid. Samaaegselt joonistab klient selle kõik ka paberile. Seejärel aktiveerime loodud mandala energeetiliselt kvantväljas.

Teraapiaseanssi alustame vestlusega, kus Sa kirjeldad oma muret ning oma soovi, millist muutust Sa vajad. Seejärel leiame kätte algpõhjuse, mis mõjutab kõige enam lahendamist vajavat probleemi. 

Kasutan oma töös erinevaid tehnikaid ja meetodeid - just sellist, millist klient hetkel kõige rohkem vajab. Probleemi põhjuse kiiremaks kätte leidmiseks saan infot ka selgeltteadmise kaudu.

Lapsepõlves kogetud valu ja emotsionaalset traumat on võimalik tervendada koputamise meetodi ehk EFT (Emotional Freedom Technique) abil. EFT on energeetilise psühholoogia lihtne teraapiavorm, mis ühendab endas kaasaegse psühholoogia ning teadmised inimkeha läbivatest energiameridiaanidest. Seda nimetatakse ka emotsionaalseks akupunktuuriks, kuna on kombineeritud õrn koputamine kehapunktidele ning samal ajal tähelepanu hoidmine probleemil. Eesmärgiks on üles tõsta mahasurutud tunded või mälestused ning samal ajal rahustada keha koputamise abil. Tänu sellele saame eraldada taasaktiveeritud mälestuse keha stressireaktsioonist. Samuti on see väga hea vahend ülitundlikul inimesel enda tasakaalustamiseks stressi olukorras.

Kui on tegemist uskumustega, mis on tekkinud pikema aja jooksul, näiteks vanemate mittetoetava käitumise tagajärjel, siis saab kasutada Uskumuste Muutmise Tehnikat Psych-K. See meetod töötab keha kaasabil, selleks et teha soovitud muutus alateadvuse tasandil. Meie keha ju ongi alateadvuse ja emotsioonide hoidla. 

Suguvõsa liini pidi põlvest põlve edasi antud uskumusi, tõekspidamisi, mustreid muutes kasutan süsteemsetest paigutustest pärit võtteid. Oluline on nähtavale tuua seotus esiemade ja -isade traumade ning nende keeruliste elusaatustega. Tihti mõjutavad mitmeid põlvkondi tagasi toimunud traagilised sündmused (nälg, väikelaste surmad, küüditamised, sõjas viibimised) ka praegust põlvkonda tundetasandil. Kätte on jõudnud aeg vabaks anda kõik esivanemate rasked energiad ja nende lahendamata lood.

Eelmiste eludega seotud uskumusi saab ringi muuta regressiooni meetodi abil. See sarnaneb juhitud meditatsioonile, kus lähme otsima algpõhjuseid hinge eelnevatest kogemustest. Olles leidnud kätte vastava elu, saab seal teha soovitud muutusi, kuna praegusel ajal on võimalik ajaliine muuta. Ja seda kõike ikka turvaliselt ja hoitud ruumis, täpselt nii palju kui klient on valmis vastu võtma.

Kui on tarvis korrastada või tervendada suhteid kaaslase või päritoluperega, siis on hea kasutada energeetilist korrastamist kvantvälja meetodil. Selleks lähme muutunud teadvuse seisundisse, kus saame energeetiliselt vaadata ning tervendada suhteid.

Selgeltteadmise ehk kanaldamise abil saab leida vastuseid ka erinevatele elulistele küsimustele. Sellisel juhul pöördun otse ja ainult kliendi kolme tasandi (Hing, Vaim, Keha) poole. Nii saame inimese enda Kõrgema Mina käest turvaliselt parimaid lahendusi.

Küsi endale sobivat aega
kontakt