Muutuste teraapiaseanss 

Meie igapäevane elu on meie sisemiste uskumuste peegel. Kui sa ei ole rahul sellega, milline sinu elu on, siis tasub vaadata, millised on sinu alateadlikud uskumused. Neid muutes - muutub ka elu paremaks. Negatiivsed uskumused on nagu takistused meie eluteel, aga nad ei pea seal olema.

Elu võib olla kerge ja nautimist väärt!

Teraapiaseanssi alustame vestlusega, milles sa kirjeldad oma muret ning oma soovi, millist muutust sa ootad. Seejärel leiame kätte algpõhjuse, mis mõjutab kõige enam lahendamist vajavat probleemi. Vajadusel kasutan kanaldamist ehk info lugemist sinu energiaväljast.

 

Paljudest oma alateadlikest uskumustest ei ole inimene isegi mitte teadlik. Alateadvuses on salvestunud kõik sinu põhimõtted ja elukogemused. Uskumused on pärit erinevatelt tasanditelt: 

- alguse saanud lapsepõlve traumadest ja üleelamistest

- eelnevate sugupõlvede poolt edasi antud

- eelmiste elude lahendamata lood.

Seetõttu on väga tähtis kätte leida õige tasand, kus on takistus ja sealt saada energia/elu uuesti voolama.

 

Olles kätte leidnud õige tasandi, saab hakata muutust looma.​ Selleks kasutan erinevaid tehnikaid vastavalt vajadusele. Lapsepõlves kogetud valu ja emotsionaalset traumat saab lahustada koputamise meetodi EFT (Emotional Freedom Technique) abil. Kui on tegemist uskumusega, mis on tekkinud pigem vanemate mittesobiva käitumise tagajärjel, siis seal töötab hästi uskumuste muutmise tehnika Psych-K.

 

Suguvõsa liini pidi edasi antud uskumusi, tõespidamisi, mustreid muutes kasutan juhitud meditatsiooni või konstellatsiooni meetodist pärit võtteid. Vastavalt sellele, mis hetkel kõige paremini sobib.

Eelmiste eludega seotud uskumusi saab ringi muuta, kui minna meditatsioonis tagasi sinna ajahetke, kust probleem alguse sai ja see siis seal "üle kirjutada". 

 

Erinevate meetodite koos kasutamine annab kiirema tulemuse soovitud lahenduseni jõudmiseks. Nende kaasabil on võimalik luua muutus alateadvuses, nii et uskumused oleksid elujaatavad ja sind jõustavad. Kui korrata ainult affirmatsioone ehk positiivseid enesesisendusi, siis töötab eelkõige tavateadvus, aga alateadvuses on endiselt alles negatiivne mõttemuster.

 

Ülitundlikuna on mul võimalus kasutada oma loomuomast intuitsiooni, mida olen ka edasi arendanud, selleks et leida parim lahendus probleemidele. Selgeltteadmise ehk kanaldamise abil saab leida vastuseid ka kliendi erinevatele elulistele küsimustele. Sellisel juhul põõrdun otse ja ainult kliendi kolme tasandi (keha, hing, vaim) poole. Nii saame kliendi enda Kõrgema Mina käest parimaid lahendusi.

Kuidas leida endale õige teraapia või terapeut? See on eelkõige tunnetuse küsimus. Loe selle inimese kirjutatud teksti, vaata ta pilti, võimalusel helista ja tunneta tema energiat. Kõik ei peagi ega saagi kõigile sobida. Leia endale see õige, kes just sel ajahetkel saab sind su eluteel edasi aidata. Mina usun, et alati on kõigele lahendus olemas.

bhuvanesh-gupta-yH66cRzpNzQ-unsplash.jpg

PSYCH-K meetod

PSYCH-K meetod töötab keha kaasabil, selleks et teha soovitud muutus alateadvuse tasandil. Keha on meie alateadvuse ja emotsioonide hoidla. Uskumuste kindlaks tegemiseks kasutan "lihastestimist". Lihastestimise meetod seisneb selles, et terapeut vajutab kliendi väljasirutatud käele, samaaegselt küsimusi küsides. Selliselt saadakse keha kaasabil tõeseid vastuseid alateadvuselt, sest keha(reaktsioon) ei valeta kunagi.

Alustatakse kontrollküsimustega, et teha kindlaks kas konkreetsel kliendil saab lihastestimist usaldusväärseks meetodiks lugeda, sest iga keha reageerib erinevalt. Järgnevalt proovitakse erinevate uskumuste paikapidavust. Kui mõistus võib ka meile endile vahel valetada, siis keha ei ole võimeline ebaõigeid vastuseid andma. 

Kui oleme kätte leidnud muutmist vajava piirava uskumuse, viime läbi PSYCH-K meetodi abil uskumuse muutmise. Selleks kasutame erinevaid keha- ja käteasendeid, et

tasakaalustada mõlemaid ajupoolkerasid. Ja parandada teadliku meele ning alateadvuse koostööd.

EFT meetod

Emotional Freedom Technique ehk koputamise meetod on energeetilise psühholoogia lihtne teraapiavorm, mis ühendab endas kaasaegse psühholoogia ning iidsed teadmised inimkeha läbivatest energiameridiaanidest. EFT-d nimetatakse sageli ka emotsionaalseks akupunktuuriks, kuna on kombineeritud õrn koputamine kehapunktidele ja samal ajal tähelepanu hoidmine probleemil, milleks võib olla valu, hirm, ebameeldiv mälestus, negatiivsed emotsioonid jne. Eesmärgiks on üles tõsta allasurutud tunded või mälestused ning samal ajal rahustada keha koputamise abil. See lahutab taasaktiveeritud mälestuse keha stressireaktsioonist. Niimoodi toimides on võimalik vabastada blokeeringuid inimese energiasüsteemist. Kasutan EFT tehnikat nii, et klient ise koputab enda kehal vastavaid meridiaanipunkte minu ettenäitamisel.

 

See meetod sobib väga hästi ka ülitundlikele inimestele igapäevaseks kasutamiseks, vähendamaks ärevust, paanikat, hirme kui ka ülitundlikkusega kaasnevat emotsionaalset "ülekeemist".

Koputamine.jpg